Naszym priorytetem jest produkcja serów z możliwie najlepszego mleka, dlatego sami zajmujemy się całym łańcuchem produkcji - od uprawy paszy, przez chów zwierząt, po produkcję i dojrzewanie serów w naszej dojrzewalni. Tak długi proces sprawia, że jesteśmy wrażliwi na podwyżki cen surowców używanych na każdym z tych etapów. Rok 2021 to okres bardzo silnego wzrostu cen surowców. Olej napędowy – podstawa całej produkcji pasz - podrożał o 60%, energia elektryczna to wzrost o 50%, opakowania, czyli karton i styropian to wzrost o ponad 30%. Wiemy, że ceny naszych serów nie są niskie, ale proszę nam wierzyć: jakość, naturalność i czystość są dziś wyjątkowo kosztowne. Chcąc utrzymać jakość produktów, musimy minimalnie podnieść ceny. Staramy się to zrobić w sposób możliwie najniższy i tak przykładowo nasz podstawowy produkt - ser owczy zielony - cena wzrasta o 5,2%, a krowi Ser Prezesa o 2.8%. Wierzymy, że Państwo przyjmą naszą decyzję ze zrozumieniem i będą dalej zainteresowani naszymi produktami.

Dodatkowo wprowadzamy 2 nowe kategorie serów krowich - dojrzewające od 2 do 3 lat oraz dojrzewające powyżej 3 lat. W pierwszej z nich sery są dostępne do kupienia bezpośrednio w sklepie, natomiast sery powyżej 3 lat można znaleźć jedynie w zestawie "Elita Serów 4 smaki" z wyłącznie krowimi serami. Krowie sery dojrzewające od 2 do 3 lat zostaną uzupełnione w środę, po 12:00. Zapraszamy do zakupów!

Dopisane 6 stycznia: sery krowie dojrzewające powyżej 3 lat okazały się tak fantastyczne w smaku, że będą sprzedawane jako krowie Sery Prezesa, tak więc wyłącznie krowia "Elita Serów 4 smaki" na powrót będzie miała 3 krowie Sery Prezesa, z których jeden będzie z tych dojrzewających powyżej 3 lat.